Rodinný dům v Přerově - Vinarech

Rodinný dům s udržovanou zahradou v příměstské části Přerova – Vinary. Zateplená, zděná stavba s konstrukčními prvky YTONG a střešní krytinou Bramag, postavena v roce 2002. Vytápění domu je řešeno kondenzačním plynovým kotlem, který je zároveň zdrojem pro TUV. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a disponuje zároveň vlastním zdrojem vody. Podlahy jsou variantně řešeny dřevem a keramickou dlažbou. Za domem se nachází krytá terasa, která vzhledem k obrostlé zahradě skýtá maximální soukromí. Součástí stavby je i garáž, která pojme dvě auta. V rámci pozemku figuruje jako příslušenství hlavní stavby zděná vedlejší stavba, která je využívaná k uskladnění zahradní techniky a zahradního nábytku. Bydlení se nachází ve velmi oblíbené lokalitě s dobrou dostupností do města. 

Rodinný dům v Domašově nad Bystřicí

Přízemní rodinný dům o velikosti 132 m2 v Domašově nad Bystřicí, na ulici Náměstí. V domě se nachází bytová jednotka 4+1. Topení je řešeno kotlem na tuhá paliva, zdrojem teplé vody je bojler, vytápění je řešeno kombinovaným kotlem, kanalizace je svedena do žumpy. Součástí je také kůlna. Parkování je možné ve vlastní garáži. V okolí se nachází školka, lékař, obchod. 

Chalupa v Huzové

Chalupa 3+1 o užitné ploše 172 m2, ze smíšeného zdiva (kámen a cihla) na klidném místě obce Arnoltice u Huzové . Chalupa se nachází na konci obce – polosamota. V chalupě je chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice a velká koupelna. Součásti chalupy je bývalá stáj kompletně opravená vhodná k parkování a skladování paliva. Zdroj vody, kopaná studna, obec buduje kanalizaci, zatím jímka. Kolem chalupy velká zahrada 2128 m2. vč. zastavěné plochy

Rezervujte si nezávaznou konzultaci

Ať řešíte prodej či koupi domu nebo hledáte pronájem či máte jakýkoliv jiný požadavek či dotaz ze světa realit, neváhejte mě kontaktovat.

rRichard staržec

Luxury Service s.r.o.

Kancelář Šternberk
ČSA 23/10, 785 01 
Šternberk

IČ: 053 15 603
DIČ: CZ05315603